Óvatosságra intette csapattársait Emir Spahic, a francia Montpellier bosnyák légiósa az Európa-liga-selejtező 3. körének sorsolása után. A védő szerint vigyázni kell a Győri ETO-val.
„Ez meleg lesz! Sok horvát és szerb légiósuk van a magyaroknak, ötüket személyesen is ismerem" – nyilatkozta Spahic a Montpellier hivatalos oldalának.
Klubtársa, a török válogatott Hasan Kabze röviden elintézte a kérdésre a választ.
„Nem ismerem ezt a csapatot" – mondta.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55
Ezek is érdekelhetik





