A KF Tirana labdarúgócsapatának csatára, Sebino Plaku szerint jó eredmény a ZTE ellen hazai pályán elért 0–0 a labdarúgó Európa-liga selejtezőjében, tekintve, hogy az albán együttes az utolsó pillanatban állt össze a szezonrajtra.
„Azt hiszem, ellenfelünkben sokkal több van annál, mint amit az első mérkőzésen mutatott. Esélyesebbek lesznek a visszavágón, de mi is javulni fogunk, hisz az első találkozón többen először szerepeltek tétmeccsen a csapatunkban. Nagyon rosszak voltak az előjelek, ehhez képest nem lett rossz az eredmény" – nyilatkozta.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55
Ezek is érdekelhetik





