DVSC: Szilágyi Sándor szerint keddig eldől, hol fogadják a bolgárokat

2010.08.06. 18:23
Címkék
A DVSC-TEVA cégvezetője, Szilágyi Sándor szerint még nem dőlt el, hogy a debreceni labdarúgócsapat hol játssza a Liteksz Lovecs elleni „hazai” El-mérkőzését.

„A Nyíregyháza és az Európai Labdarúgó-szövetség illetékeseivel kell egyeztetni, a bolgár bajnok belegyezésére nincs szükség – nyilatkozta Szilágyi Sándor a dvsc.hu-nak. – A végleges döntés keddig megszületik, addig sok mindent kell még intézni, fontos feladatok várnak ránk.” „A Nyíregyháza és az Európai Labdarúgó-szövetség illetékeseivel kell egyeztetni, a bolgár bajnok belegyezésére nincs szükség – nyilatkozta Szilágyi Sándor a dvsc.hu-nak. – A végleges döntés keddig megszületik, addig sok mindent kell még intézni, fontos feladatok várnak ránk.”

Korábban megírtuk, hogy a debreceni vezetők azért szeretnék Budapest helyett Nyíregyházán rendezni a mérkőzést, hogy szurkolóiknak pénzben és időben is kevesebbet kelljen áldozniuk az utazásra.

Legfrissebb hírek

Videón Dél-Afrika továbbjutásrt érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
2 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
9 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
12 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
19 perce

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó

Foci vb 2026
23 perce

Dél-Afrika megverte Dél-Koreát és csoportmásodikként jutott tovább!

Foci vb 2026
24 perce

Vinícius: Ancelotti tartozik nekem egy ajándékkal, mert nem hitte, hogy fejjel is tudok gólt szerezni

Foci vb 2026
35 perce

Hakimi és Vinícius Júnior lettek a C-csoport 3. fordulójának meccs emberei

Foci vb 2026
43 perce
Ezek is érdekelhetik