El-rájátszás: a DVSC Nyíregyházán fogadná a Liteksz Lovecset

2010.08.06. 15:32
Címkék
A DVSC labdarúgócsapatának vezetői felvették a kapcsolatot a Nyíregyháza és az UEFA illetékeseivel, mivel azt szeretnék, ha a Loki a szabolcsi megyeszékhelyen fogadhatná a bolgár Liteksz Lovecset az Európa-liga rájátszásában – olvasható a debreceni klub honlapján.
Az Európai Labdarúgó-szövetség korábban úgy rendelkezett, hogy amennyiben a Loki továbbjut, a következő hazai mérkőzését a Puskás- vagy a Szusza-stadionban kell játszania. A debreceni klub azonban szeretné, ha szurkolóinak nem kellene Budapestre utazniuk – írja a dvsc.hu.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a harmadik forduló az A-csoportban

Foci vb 2026
19 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
21 perce

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
30 perce

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
36 perce

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
36 perce

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
49 perce

Most járunk a vb felénél – már ami a meccsek számát illeti

Foci vb 2026
56 perce

Carlo Ancelotti: Az volt a célunk, hogy jobban játsszunk, mint ahogyan Haiti ellen tettük

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik