El-selejtező: A legrosszabb pillanatban kaptuk az első gólt - Pintér

2010.08.27. 00:04
Címkék
A horvát Dinamo Zagreb két tizenegyesgóllal 2–1-re legyőzte a Győri ETO-t az Európa-liga-selejtező rájátszásának visszavágóján.

„Mindenkinek gratulálni szeretnék, a játékosoknak, a szurkolóknak és az ellenfél edzőjének is. Amit elterveztünk, az sokáig ült, meg is szereztük a vezetést. Meg kell nézni a szituációt, amiből az első tizenegyes született, hogy valóban az volt-e. Tény, hogy a legrosszabb pillanatban kaptuk a gólt...” – fogalmazott a mérkőzés után Pintér Attila, a Győri ETO vezetőedzője.

Ahogy azt beszámolónkban említettük, Pintér Attilát a második félidő elején a lelátóra küldte a mérkőzés játékvezetője.

„Tulajdonképpen én is csak találgathatok, szeretném tudni, hogy miért küldtek fel a lelátóra..." – mondta az ETO trénere.

Legfrissebb hírek

Maradona vb-búcsúja meglehetősen nagy döbbenetet váltott ki

Foci vb 2026
6 perce

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
19 perce

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
22 perce

Sikerre kódolva – a férfi kézi BL-győztes Barca háttere

Képes Sport
30 perce

Jégkorong: Olimpiai Érdemrendet vehetett át az IIHF leköszönő elnöke

Jégkorong
30 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: két felnőtt érem a rövid körben

Kajak-kenu
38 perce

Curacao szenzációs videóval hangol a sorsdöntő meccsre Elefántcsontpart ellen

Foci vb 2026
39 perce

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
45 perce
Ezek is érdekelhetik