Egy nappal a Metaliszt Harkiv elleni Európa-liga találkozó előtt nyilvános edzést és sajtótájékoztatót tartott a Debrecen a Puskás Ferenc Stadionban. Herczeg András, a DVSC klubmenedzsere elmondta, a BL-ben tavaly már bizonyították, hogy jó meccseket tudnak játszani, most az Európa-ligában pontot is akarnak szerezni.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





