A DVSC klubmenedzsere, Herczeg András nemcsak az 1–0-s vereség miatt bosszankodhat a Sampdoria elleni tegnapi meccset követően, hanem két játékosának sérülése miatt is.
„A pálya talaja nem volt a legoptimálisabb, de ezzel az ellenfélnek is meg kellett küzdenie. Nagyon sajnálom, hogy kényszerűségből Szakály Pétert le kellett cserélni, mert nagyon jól, lendületesen játszott. Yannick is megsérült, reméljük, hamarosan mindkét labdarúgó rendbe jön" – mondta Herczeg András a dvsc.hu-n idézett nyilatkozatában.
A szakember arról nem beszélt, hogy milyen jellegű sérülést szenvedett a két futballista, és hogy mennyire súlyos a sérülésük.

Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





