El, I-csoport: Elégedettek lehetünk - Koman Vladimir

2010.12.16. 23:32
Címkék
A tartalékosan, főképp fiatalokkal felálló olasz Sampdoria kétgólos vereséget (0–2) szenvedett Budapesten a DVSC vendégeként az Európa-liga csoportkörének utolsó, 6. fordulójában. A vendégeknél Koman Vladimir, a magyar válogatott középpályása viselte a karszalagot, aki a vereség ellenére sem volt csalódott és letört.

„Nagyon jó teljesítmény nyújtottunk, elégedettek lehetünk, gratulálunk a Debrecennek a győzelemhez – nyilatkozta Koman Vladimir a mérkőzést közvetítő Story4 Tv-nek, aki elárulta: a mérkőzés előtt az öltőzőben tudta meg, hogy ezen az estén ő viselheti a Sampdoria csapatkapitányi karszalagját. – Többre is képesek lehettünk volna, de a pálya talaja fagyott volt, megállni sem tudtunk rajta. Persze, ez a debrecenieknek is hasonlóan zavaró volt. Több olyan srác szerepelt az együttesünkben, akik eddig egy percet sem játszottak tétmérkőzésen az első csapatban. Mi azt játszottuk, amit az edzőnk kért tőlünk, azt hiszem, elégedettek lehetünk a teljesítményünkkel."

Legfrissebb hírek

Martínez nem változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
8 perce

Sucic távoli lövésével vezet Horvátország Ghána ellen – videó

Foci vb 2026
22 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
36 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
39 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
43 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
56 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik