El, I-csoport: Megérdemelten nyertünk - Herczeg András

2010.12.16. 23:23
Címkék
Kétgólos győzelmet (2–0) aratott a DVSC labdarúgócsapata csütörtökön a Puskás-stadionban az olasz Sampdoria ellen az Európa-liga csoportkörének utolsó, 6. fordulójában. Herczeg András szerint jól játszó csapata megérdemelten nyert.

„Úgy érzem, jól játszottunk, többet veszélyeztettünk, mint az ellenfél, és megérdemelten nyertük meg a találkozót – nyilatkozta Herczeg András debreceni klubmenedzser a találkozót közvetítő Story4 Tv-nek, majd hozzátette: nem foglalkoztak azzal, hogy az ellenfél nem a legjobbjaival állt fel a visszavágón. – Genovában komplett Sampdoria ellen léptünk pályára, és megérdemeltük volna a döntetlent, legalábbis a játék képe alapján. A mai mérkőzésen az első tíz percet leszámítva végig mi irányítottuk a játékot."

A szakember a jövőjét firtató kérdésre (szerződése az első csapat élén december végével lejár), miszerint egyeztetett-e már Szima Gáborral, a többségi tulajdonossal, nem válaszolt, mondván, ezek most az öröm és az ünneplés percei. Sőt hasonló indokkal még az elől a kérdés elől is kitért, hogy ő személy szerint folytatná-e a munkát vagy sem.

Legfrissebb hírek

Martínez nem változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
14 perce

Sucic távoli lövésével vezet Horvátország Ghána ellen – videó

Foci vb 2026
28 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
42 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
45 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
49 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
1 órája

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik