Úgy tűnik, a DVSC-Teva elleni Európa-liga-selejtező visszavágójáról is lemaradhat a norvég Strömsgodset első számú kapusa és csapatkapitánya, Adam Larsen Kwarasey.
A ghánai válogatott kapus hátsérülés miatt maradt le a múlt csütörtöki 2–2-es mérkőzésről, majd edzésbe állt, de a vasárnapi tréningen egy rossz érkezést követően lábsérülést szenvedett. Játéka kérdéses, a keddi edzés után dől el.
A Godset sérültjei közül ismét bekapcsolódott a közös munkába Simen Brenne, Muhamed Keita, Adama Diomande, Gustav Mendonca Wikheim és Lars Saetra – írja a Drammens Tidende.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik





