El: Még Fortuna sem volt velünk... – Priskin Tamás
Priskin Tamás szerint a Midtjylland elleni mérkőzésen igazságtalan verseséget szenvedett a Ferencváros, a második félidőben pedig a szerencse sem állt melléjük. A zöld-fehérek játékosa az NSO TV stábjának elmondta, mindenki csalódott az eredmény miatt, a dánok 4–2-es győzelme után nehéz dolguk lesz a visszavágón de az első félidei játékra lehet építeni.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






