A Chelsea–Mol Vidi (1–0) labdarúgó Európa-liga-csoportmeccs után arra kértük a Nemzeti Sport Online olvasóit, hogy tízes skálán osztályozzák a fehérvári játékosok teljesítményét. A legjobb értékelést Loic Nego kapta, utána Fiola Attila és Juhász Roland. A kezdőcsapatban pályára lépők közül Marko Scsepoviccsal voltak a legkevésbé elégedettek.
SZAVAZÁS
Értékelje a Vidi-játékosok Chelsea elleni, londoni teljesítményét!
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





