Fernando Alonso tavaly napozással ütötte el az időt a Brazil Nagydíj szombati időmérőjén autója meghibásodása után, most pedig McLaren-Hondájából kiszállva előbb kavicsokkal focizott, majd egy kamera mögé ült. Ezzel a második szabadedzések máskor rémesen unalmas utolsó perceibe csempészett némi vidámságot.
ALONSÓNAK NEM ÚJ AZ OPERATŐR SZEREPE, A 2012-ES OLASZ NAGYDÍJ UTÁN A DOBOGÓN IS KAMERÁT RAGADOTT

Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Russell visszavette a vezetést a spanyolországi időmérő előtt
F1
2026.06.13. 13:35
Ezek is érdekelhetik





