Közvetlenül a csehek elleni 1–0-s vereség után lemondott a lengyel szövetségi kapitányi posztról Franciszek Smuda.
„Ezzel vége a kalandomnak a válogatottnál, így beszéltük meg Grzegorz Latóval, a Lengyel Labdarúgó-szövetség elnökével – nyilatkozta a csehek elleni mérkőzés után Franciszek Smuda. – Szeretném megköszönni a játékosoknak és a szövetségnek is, hogy mindent kiadtak magukból. Köszönöm a szurkolóknak is, akik végig támogattak minket nap mint nap”.
„Ezzel vége a kalandomnak a válogatottnál, így beszéltük meg Grzegorz Latóval, a Lengyel Labdarúgó-szövetség elnökével – nyilatkozta a csehek elleni mérkőzés után Franciszek Smuda. – Szeretném megköszönni a játékosoknak és a szövetségnek is, hogy mindent kiadtak magukból. Köszönöm a szurkolóknak is, akik végig támogattak minket nap mint nap”.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46
Ezek is érdekelhetik





