Az osztrák vasúttársaság, az ÖBB azonnal élt a lehetőséggel, és a hatalmas figyelemmel kísért Ausztria–Magyarország Európa-bajnoki mérkőzés után egy humoros reklámmal állt elő, amelyben a vonatokon elérhető internetszolgáltatást népszerűsítik.
A történet szerint a vonaton egy osztrák utas laptopon követi figyelemmel a kedd esti mérkőzést, amikor egy magyar utas leül mellé. Természetesen heccelik közben egymást, és persze, hogy a magyar utas gulyáslevest eszik közben. A meccs végén az osztrák gratulál magyar szomszédjának a 2–0-s győzelemhez.
(444.hu)
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





