
Csak az a szép zöld (sárga) gyep... (Fotó: AFP)
A spanyolok panaszt tettek a sevillai stadion gyepének állapota miatt, de jelezték, nem emiatt lett gól nélküli döntetlen hétfőn este a svédek elleni labdarúgó Európa-bajnoki mérkőzésük – jelentette az MTI.
Luis Enrique szövetségi kapitány hangsúlyozta, ő és a játékosai sem voltak elégedettek a talajjal, több helyen egyenetlen volt, és a fű néhol ki volt száradva. A 18 éves Pedri – minden idők legfiatalabb spanyol Eb-szereplője – jelezte, remélik, hogy a lengyelek elleni szombati összecsapáson és a későbbiekben is már sokkal jobb körülmények között játszhatnak.
A csoport másik mérkőzésén Szlovákia 2–1-re jobbnak bizonyult Lengyelországnál Szentpéterváron.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Felépülhet a spanyolok nyitó meccsére Lamine Yamal
Foci vb 2026
2026.06.08. 09:25
Ezek is érdekelhetik




