Thomas Müller kutyája is élvezte a mieink elleni meccset
A Bayern München német válogatott támadójának, Thomas Müllernek a kutyája, Murmel élvezte, hogy a német csapat 2–0-ra nyert a magyar válogatott ellen – legalábbis a labdarúgó ezt közölte kutyájáról, akire még egy rózsaszín német válogatott mezt is ráadott.
Legfrissebb hírek

Edzője és társai is megvédték Neuert
Foci vb 2026
Tegnap, 10:37
Ezek is érdekelhetik






