Rehhagel távozik a görög válogatott éléről - hivatalos

2010.06.24. 12:56
null
Rehhagel távozik a görögök kispadjáról (Fotó: Action Images – archív)
A Görög Labdarúgó-szövetség vezetői megerősítették, hogy Otto Rehhagel távozott a görög válogatott kispadjáról, miután a 2004-es Európa-bajnok kiesett a dél-afrikai világbajnokságon.

Otto Rehhagel 2001 óta irányította a görögöket, és hatalmas meglepetésre 2004-ben Európa-bajnoki címet nyert a csapattal. A 71 éves német szakember szerződése a torna végéig szólt, de miután a „kalózhajó" nem jutott tovább a csoportból, a szövetség vezetői nem hosszabbították meg kontraktusát.

„Kilenc nagyszerű év volt, de minden jó dolognak vége szakad egyszer. A kör ma bezárul, és nagyon örülök, hogy ilyen sokat értünk el együtt" – idézi a Kicker internetes oldala a kapitány búcsúszavait, amelyeket a görög válogatott hazaindulása előtt mondott.

Ami Rehhagel utódját illeti, a portugál Fernando Santos és a bosnyák Dusan Bajevics is a jelöltek között.

Legfrissebb hírek

A kanadaiak tanultak a hibáikból

Foci vb 2026
2 órája

Indul a kiesési szakasz a vb-n: erejükben és gyorsaságukban is bízhatnak a kanadaiak Dél-Afrika ellen

Foci vb 2026
3 órája

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó

Foci vb 2026
2026.06.25. 14:40

Mindössze két gól elég volt Dél-Afrikának a második hely megszerzéséhez az A-csoportban – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.25. 06:26

Megvan az első párosítás: Kanada–Dél-Afrika mérkőzés nyitja az egyenes kiesés szakaszt

Foci vb 2026
2026.06.25. 06:26

Videó: így ünnepelte történelmi továbbjutását az öltözőben Dél-Afrika

Foci vb 2026
2026.06.25. 06:18

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
2026.06.25. 05:43

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
2026.06.25. 05:43
Ezek is érdekelhetik