Vincent Enyeama a legutóbbi olyan labdarúgó, aki kritikus hangon szólt a világbajnokságon használt labdáról. A nigériai kapus szerint a Jabulani miatt kapták a görögök elleni vereségüket jelentő gólt.
„Nem hiszem, hogy az én hibám volt, inkább a labdáé. Mit mondhatnék, ez van. Ezt a labdát kaptuk a tornára, ezzel kell játszanunk" – mondta Enyeama, aki Alekszandrosz Ciolisz távoli lövése után éppen Vaszilisz Toroszidisz elé tenyerelte a labdát, amit aztán a görög védő a kapuba továbbított.
A mérkőzésen Nigéria szerezte meg a vezetést, de 2–1-re Görögország nyert.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






