Arsene Wenger, az Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere úgy gondolja, hogy a német válogatott számára nagyon nehéz lesz Dél-Afrikában az első, Ausztrália elleni mérkőzés.
„Ausztrália nagyon kemény ellenfélnek számít egy világbajnokságon. Ha én játszanék ellenük, rosszul aludnék a mérkőzés előtti éjszakán” – nyilatkozta Arsene Wenger.
„Szerintem 60:40 arányban a németek az esélyesei a meccsnek. Németország nem szokott túl jól kezdeni a nagy tornákon, ezt kihasználhatják az ausztrálok.”
Legfrissebb hírek

Az amerikaiak 10 év után térnek vissza Seattle-be
Foci vb 2026
2026.06.19. 17:34

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba
Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55
Ezek is érdekelhetik



