Sani Kaita, a görögök elleni mérkőzésen kiállított nigériai játékos bánja, hogy meggondolatlan tettével nagyon nehéz helyzetbe hozta válogatottját.
„Vállalom a felelősséget. Mindenkitől szeretnék bocsánatot kérni a tettemért" – kezdte mérkőzés utáni nyilatkozatát Sani Kaita, akit a Görögország elleni mérkőzés 33. percében kiállított a játékvezető. (A nigériai játékos Vaszilisz Toroszidiszt akarta megtaposni, a szándék egyértelműen piros lapot ért.)
„Azt kívánom, bárcsak meg nem történtté tehetném az egészet. De megtörtént, a bíró meghozta döntését, és ez azt jelenti, hogy az országom nagyon nehéz helyzetben van a továbbjutást illetően. Nem is tudom, mit mondjak" – kesergett az Alanyija Vlagyikavkaz játékosa.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






