Vb 2010: Drogba és Bamba is dicséri Erikssont

2010.06.26. 14:32
Az elefántcsontparti válogatott, akár csak 2006-ban, újra bennragadt a labdarúgó-világbajnokságon csoportjában.

„Ismét halálcsoportba kerültünk – kesergett a válogatott bekk, Souleymane Bamba. – Semmit sem tehetünk ez ellen. Viszont mint csapat, egyre jobban és jobban játszottunk. Ha Sven-Göran Eriksson három héttel hamarabb megérkezik hozzánk, nagyobb eséllyel pályázhattunk volna a továbbjutásra." Souleymane Bamba. – Semmit sem tehetünk ez ellen. Viszont mint csapat, egyre jobban és jobban játszottunk. Ha Sven-Göran Eriksson három héttel hamarabb megérkezik hozzánk, nagyobb eséllyel pályázhattunk volna a továbbjutásra."

 

A válogatott csapatkapitánya, Didier Drogba szintén elégedett volt a távozó szakvezető munkájával.

„Erős és jó szellemiségű csapatot vett át. Igazi vezérünk volt, nagyon elégedettek voltunk vele" – nyilatkozta Drogba, aki a mérkőzés után még kifejezte reményeit, hogy marad a svéd.

 

 

Legfrissebb hírek

Megdőlt a világbajnoki gólrekord; kikaptak a németek és az amerikaiak is – a 15. játéknap 16 gólja egy helyen

Foci vb 2026
22 órája

„Kérlek, hagyd már abba ezt az ostobaságot, de komolyan...” – Nagelsmann kiakadt a németek veresége után

Foci vb 2026
Tegnap, 1:33

Statisztikák: Ecuador a negyedik amerikai csapat, amelyik vb-n legyőzte Németországot

Foci vb 2026
Tegnap, 0:49

Elefántcsontpart legyőzte Curacaót, és először jutott túl egy vb-csoportkörön

Foci vb 2026
Tegnap, 0:00

Pépé duplázott, Elefántcsontpart már kettővel vezet

Foci vb 2026
2026.06.25. 23:28

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:00

Elefántcsontpart a 2. helyért lép pályára, Ecuador a 3. helyben bízhat – beharangozó, E-csoport

Foci vb 2026
2026.06.25. 12:32
Ezek is érdekelhetik