Elrettentően súlyos büntetést kapott az a két rabló, aki portugál és spanyol újságírókat rabolt ki a napokban Johannesburgban, a dél-afrikai világbajnokság helyszínén. Mindkét bűnözőt 15 év börtönbüntetésre ítélték.
A különleges bíróság, amelyet a vb-vel kapcsolatban elkövetett bűncselekmények miatt hozott létre a dél-afrikai állam, azt a személyt is elítélte négy évre, aki megpróbálta eladni az újságíróktól ellopott laptopokat, telefonokat.
Az elkövetők közül a két rabló zimbabwei, míg a kereskedő nigériai állampolgár.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 14:40
Ezek is érdekelhetik




