A spanyol válogatott Andrés Iniesta a társaktól külön edzett, így továbbra is kérdéses játéka csapata első meccsén a világbajnokságon.
A spanyolok ma első edzésüket tartották Dél-Afrikában, de a gyakorláson nem vett részt a külön tréningező Iniesta.
Mint ismeretes, a Barcelona futballistája a lengyelek elleni találkozón sérült meg, és az orvosi vizsgálatok alapján könnyebb izomsérülést szenvedett, ödéma keletkezett a lábában.
Az Európa-bajnoki címvédő válogatott szerdán, Svájc ellen kezdi meg szereplését a tornán.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






