A szlovák labdarúgó-válogatott Róbert Vittek két góljának is köszönhetően 3–2-re legyőzte Olaszországot, ezzel továbbjutott a világbajnokság F-csoportjából a nyolcaddöntőbe. A kétgólos támadó érthetően örömmel beszélt a győzelemről a meccs után.
„Ez a siker nem rólam szól, hanem a csapatról. Természetesen megtisztelő, hogy a mérkőzés legjobbjának választottak, de legszívesebb darabokra törném a díjat, hogy mindenkinek adjak belőle egy kicsit. A két gólomnál egyszerűen csak jó helyen voltam jó időben” – nyilatkozta Vittek.Vladimír Weiss szlovák szövetségi kapitány honfitársainak ajánlotta a győzelmet. „Nagyon büszke vagyok a csapatra, és minden játékosra, aki játszott. Ez a siker fontos nekem, az edzőnek, a játékosoknak és az egész nemzetnek. Nem vártam együttesemtől, hogy ilyen kiválóan teljesítsen, de a játékosaim elszántan hittek a küzdelemben és a harci szellemben, ami meg is mutatkozott ma” – mondta Weiss.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





