Argentína: Semmi gond! Mindig ez van - Messi a rosszullétről
Komoly visszhangot kapott a világsajtóban Lionel Messi rosszulléte a Románia–Argentína szerda esti felkészülési mérkőzésről, tudniillik hogy összegörnyedt a bukaresti stadion gyepén, és elhányta magát. Az argentin játékos mindezek ellenére végigjátszotta a találkozót, és a lefújás után sem idegeskedett a történtek miatt.
„Nyugalom, semmi súlyos nem történt. Mindig ez történik velem, többször előfordult a klubomban is, de aztán nem történik semmi” – kommentálta az eseményeket az argentin sajtónak a Barcelona szupersztárja, akinél egyelőre csak tippelni lehet, hogy mi okozza a múló rosszullétet.csak tippelni lehet, hogy mi okozza a múló rosszullétet.
Az ügy hátteréről – benne a szakértő orvos véleményével – bővebben itt olvashat!
Legfrissebb hírek

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját
Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik


