Blog: „Ez van, amikor a légiósok elengedik a britek kezét”
Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Thury Gábor. A Nemzeti Sport főmunkatársa ezúttal a világbajnokságon már két forduló után búcsúzó Angliáról írja le véleményét.
„Tiszta és világos volt a helyzet, amikor a magyaroktól elszenvedett két vereséget követően az ötvenes évek közepén az angolok elhatározták, hogy megújulnak. Ez elsősorban szakmai megújulást jelentett, volt abban valami szimbolikus, hogy az angol válogatottat szövetségi kapitányként az az Alf Ramsey vezette 1966-ban a világbajnoki aranyéremig, aki a Wembleyben a pályán élte meg a 6:3 szégyenét."
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17
Ezek is érdekelhetik





