Vb 2014: az argentin kapitány Besicéktől tart a legkevésbé

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.10. 10:51
A bosnyákokkal, a nigériaiakkal és az irániakkal azonos világbajnoki csoportban szereplő argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Alejandro Sabella legutóbbi nyilatkozatából az szűrhető le, hogy a Ferencváros légiósát, Muhamed Besicet is soraiban tudó európai válogatottól tart a legkevésbé a csoportküzdelmek során.

Az argentinok magyar idő szerint hétfőn kezdik meg világbajnoki szereplésüket, amikor Safet Susic csapatával találkoznak.

„Valamivel könnyebb csoportba kerültünk, mint némely riválisunk” – mondta az argentin kapitány, aki szerint Nigéria és Irán megnehezítheti övéi dolgát.

„Nem tudom megjósolni a jövőt, de az előttünk álló mérkőzéseken muszáj jól játszanunk. A bosnyák válogatott is erős fizikálisan, ám a nigériai és az iráni együttes a játék több elemében előrébb tart” – vélekedett Sabella.

Az 59 esztendős szakember bízik benne, hogy a torna kezdetére játékosai a legjobb állapotba kerülnek.

Legfrissebb hírek

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
3 órája

Ki-ki meccsre készül Algéria, miközben forr az öltöző

Foci vb 2026
7 órája

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
10 órája

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
Tegnap, 16:04

Lionel Messi és Argentína négyszer több reakciót váltott ki, mint a Super Bowl

Foci vb 2026
Tegnap, 3:44

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Az Opta valószínűségszámítása szerint ők a legesélyesebbek a továbbjutásra a csoportharmadikok versenyében

Foci vb 2026
2026.06.25. 20:08

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik