Blog: Szöllősi György írása a magyar futsalválogatottról

2010.01.24. 18:19
Címkék
Újabb írással jelentkezett blogjában Szöllősi György újságíró, aki ezúttal a magyar futsalválogatott Csehország elleni veresége kapcsán fejti ki a véleményét.
SZÖLLŐSI GYÖRGY BLOGJA

„Valószínűleg sokáig ez a két Eb-meccs lesz a magyar futsalsport csúcsa: két nagyjából telt ház a Papp László Arénában és sok-sok tévénéző. Nagy kár, hogy válogatottunk nem tudott élni az Eb-t övező érdeklődésben rejlő lehetőségekkel, és nem szerettette meg a magyarokkal ezt a játékot.”

A blog teljes szövegét ide kattintva olvashatja el.

SZÖLLŐSI GYÖRGY BLOGJA

„Valószínűleg sokáig ez a két Eb-meccs lesz a magyar futsalsport csúcsa: két nagyjából telt ház a Papp László Arénában és sok-sok tévénéző. Nagy kár, hogy válogatottunk nem tudott élni az Eb-t övező érdeklődésben rejlő lehetőségekkel, és nem szerettette meg a magyarokkal ezt a játékot.”

A blog teljes szövegét ide kattintva olvashatja el.

 

 

Legfrissebb hírek

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
12 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
14 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
31 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
33 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
48 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 1–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik