A jégkorong Mol Liga egyik fél harmadik győzelméig tartó elődöntőjének harmadik felvonásán idegenben nyert a Dab.Docler és a Csíkszereda is. A csíkiak ezzel le is zárták az Érsekújvár elleni párharcot, és bejutottak a sorozat fináléjába, míg az Acélbikák összesítésben 2–1-re vezetnek a Miskolc ellen, és egy lépésre kerültek a döntőtől. A magyar párharc egyben bajnoki aranycsata is. Folytatás, és talán zárás csütörtökön 18 órától.
A részletekről itt olvashat. A részletekről itt olvashat.
JÉGKORONG, MOL LIGA (EGYBEN OB I DÖNTŐ)
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–DAB.DOCLER 1–4 (1–1, 0–0, 0–3)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–1 a DAB javára
ÉRSEKÚJVÁR (szlovákiai)–HSC CSÍKSZEREDA (romániai) 1–4 (1–2, 0–1, 0–1)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–0 a Csíkszereda javára
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46
Ezek is érdekelhetik





