Négy sikeres fehérvári szezont követően és két világbajnoksággal a háta mögött hivatalosan is befejezte pályafutását Banham Frank, a Fehérvár AV 19 és a magyar jégkorong-válogatott sportolója. A 41 éves honosított szélső februárban jelentette be döntését, klubcsapatában és a válogatottban nyújtott teljesítményét Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere elismerő emlékéremmel köszönte meg. Banham nem kíván elszakadni a sporttól, játékosügynökként szeretné folytatni pályáját. A Fehérvár Tv felvétele.
Legfrissebb hírek

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Jégkorong-vb: a mieink Düsseldorfban játszanak jövőre
Jégkorong
2026.06.05. 19:31

Jégkorong: Bartalis István túl van a műtéten
Jégkorong
2026.05.29. 14:30
Ezek is érdekelhetik




