NHL: a Metropolitan-csoport nyerte az All-Star-gálát

2017.01.30. 09:17
A Metropolitan-csoport csapata nyerte meg az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Los Angelesben rendezett All-Star-gáláját, melyen rendhagyó módon a bajnokság négy divíziójának csapatai küzdöttek meg egymással.

A Staples Centerben rendezett gálán egyharmados meccseket játszottak, a jégen három-három mezőnyjátékossal.

Az elődöntőben a Metropolitan-csoport 10–6-ra megverte az Atlanti csoport együttesét, a Csendes-óceáni divízió gárdája pedig 10–3-ra az Középső csoport csapatát.

A 20 perces fináléban a legendás Wayne Gretzky irányította együttes 4–3-ra győzött.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
3 órája

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
2026.06.23. 11:49

Visszavonult a háromszoros Stanley-kupa-győztes Jonathan Toews

Amerikai sportok
2026.06.19. 20:39

NHL: nem tér vissza a Stanley-kupa-döntős Vegas vezetőedzője

Jégkorong
2026.06.16. 19:18

Húsz év után nyert ismét Stanley-kupát a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.15. 06:29

NHL: újra nyert, egy lépésre a bajnoki címtől a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.12. 05:59

A Vegas visszajött kétgólos hátrányból, de idegenben nyert és egyenlített a Carolina az NHL-döntőben – videó

Amerikai sportok
2026.06.10. 07:10

NHL: rekordokat hozó őrült meccsen került előnybe a Vegas a döntőben

Amerikai sportok
2026.06.07. 07:25
Ezek is érdekelhetik