Jégkorong: négy meccs, három hosszabbítás, egy magyar siker
A DVTK Jegesmedvéké az első magyar győzelem a magyar és szlovák csapatok részvételével zajló jégkorong Visegrádi Kupán.
A hazai bajnok miskolci együttes háromgólos hátrányból egyenlített a rendes játékidőben a Popraddal szemben, s a hosszabbításban fordította a maga javára a keddi meccset.
A nyolccsapatos Visegrádi Kupa mérkőzéssorozata egy hete kezdődött és januárban ér véget.
1. VISEGRÁDI KUPA
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák) 4–3 (0–1, 1–2, 2–0, 1–0)– hosszabbítás után
HK Nitra (szlovák)–MAC Budapest 5–1 (2–0, 2–1, 1–0)
UTE–MsHK Zilina (szlovák) 1–2 (1–0, 0–1, 0–0, 0–1) – hosszabbítás után
HC Nové Zámky (szlovák)–Fehérvár AV19 4–3 (2–2, 0–0, 1–1, 1–0) – hosszabbítás után
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok
Jégkorong
2026.05.12. 08:17
Ezek is érdekelhetik




