Hoki Erste Liga: az Újpest újrajátszást kért a Brasov ellen
Az Újpest a Corona Brasov elleni negyeddöntős Erste Liga-párharc negyedik mérkőzésének újrajátszását kérte a hazai szövetségtől (MJSZ).
Az MJSZ honlapjának szerdai beszámolója szerint a lila-fehérek a hétfői, 5–3-as hazai sikerrel záruló brassói találkozó kapcsán éltek beadvánnyal.
A mérkőzés 39. percének 25. másodpercében a Brassó megszerezte a negyedik találatát. A gólt megelőzően az Újpest kapusa védést mutatott be, a gólt videobírózást követően ítélték meg a játékvezetők. Az Újpest álláspontja szerint a bírók tévesen döntöttek a játékhelyzet megítélése során, hangsúlyozva, hogy az eset 3–2-es állásnál döntően befolyásolta a találkozó kimenetelét, ezért a kérik a mérkőzés újrajátszását.
Az esetet csütörtökön tárgyalja az MJSZ illetékes bizottsága. A párharc állása 2–2, a következő találkozót csütörtök 18 órától játsszák Újpesten.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




