Jégkorong: hosszabbításban győztük le Romániát az olimpiai selejtezőn
A magyar jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3–2-re győzött Románia ellen a Nottinghamben zajló olimpiai selejtezőtorna második fordulójában. Ezzel két találkozót követően ötpontosak Hári Jánosék. A mérkőzés legjobbja az első felnőttválogatott gólját jegyző Papp Kristóf lett.
A mérkőzésről bővebben itt olvashat!A mérkőzésről bővebben itt olvashat!
JÉGKORONG
FÉRFI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA, NOTTINGHAM
Magyarország–Románia 3–2 (1–1, 0–0, 1–1, 1–0) – h. u.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





