Jégkorong: pozitív lett az egyik DEAC-hokis vírustesztje

2020.08.19. 18:14
null
Fotó: Kiss Annamarie/Hajdú-Bihari Napló
Pozitív lett egy DEAC-jégkorongozó koronavírustesztje – adta hírül szerdán hivatalos honlapján a debreceni hokicsapat.

 

Pénteken a DEAC edzőmeccset játszott az UTE jégkorongcsapatával, és amikor vasárnap reggel kiderült, hogy az egyik újpesti hokis koronavírustesztje pozitív lett, a debreceni egyesület azonnal házi karantént rendelt el a játékosoknak, akik így a következő napokban nem is találkoztak egymással.

Kedden a csapat minden tagján elvégezték a szükséges vizsgálatokat, és szerdán az eredményekből kiderült: az egyik debreceni játékos első tesztje pozitív lett. Az érintett jégkorongozónak nincsenek tünetei, de az előírásoknak megfelelően házi karanténban marad.

A többiek negatív tesztet produkáltak, ők folytathatják a felkészülést.

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

A DEAC hatméteresekkel nyerte meg a harmadik meccset a futsal NB I bronzcsatájában

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 20:50

Kondás Elemér ismét leül az NB III-as DEAC kispadjára – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.03. 12:57

Kosárlabda: újra a csúcsra ért a DEAC az U21-es férfibajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.03. 09:02

Kosár: megvédte bajnoki címét a DEAC az U21-esek országos döntőjében

Utánpótlássport
2026.05.31. 19:48
Ezek is érdekelhetik