Jégkorong: Benk András marad az Újpestben

Benk András a bajnoki döntőig menetelne az Újpesttel (Fotó: Tumbász Hédi)
A Magyar Távirati Iroda közölte, további egy évig az UTE jégkorongozója marad Benk András, az együttes válogatott játékosa.
A klub kedden bejelentette, hogy megállapodott a kapitánnyal, Benk Andrással,aki a hatodik idényét kezdheti meg az idén ősszel lila-fehérben.
A 33 éves hokis elmondta, olyan csapatban akar a következő szezonban szerepelni, amelyik legalább a bajnoki döntőig menetel.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Gulyás Michelle: Túllendültem a tavaly történteken
Egyéb egyéni
2026.03.11. 10:22
Ezek is érdekelhetik





