Jégkorong: három védő és három támadó távozik a DEAC-tól

<a href="http://dvtk.eu/25140-Vladislav_Kuleshov_a_DVTK_Jegesmedvek_jatekosa-cikk-jegkorong" target="_blank">Vlagyiszlav Kulesov a DVTK Jegesmedvékhez szerződik Debrecenből (Fotó: <a href="http://dvtk.eu/25140-Vladislav_Kuleshov_a_DVTK_Jegesmedvek_jatekosa-cikk-jegkorong" target="_blank">dvtk.eu</a>)</a>
A jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC bejelentette, hogy hat játékosa is távozik.
A védősorból hárman intenek búcsút, a cseh Vojtech Kloz, valamint Gőz Balázs és Sándor Flórián is máshol folytatja.
A támadó szekcióból Almási Márkkal a klub nem hosszabbított szerződést, míg Vlagyiszlav Kulesov a DVTK Jegesmedvékhez szerződik. Hári Norbertet szintén nem láthatjuk a következő szezonban DEAC-mezben – írja a klub honlapja.
Azt már korábban megírtuk, hogy a csapatkapitány Berta Ákos visszavonul.
A DEAC hosszabbított Hetényi Zoltánnal, Molnár Dáviddal és Kozma Ferenccel, míg Oleg Szoszunov új igazoltként csatlakozik a kerethez.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik



