
Fotó: dvtk.eu
Mirko Djumics személyében szerb válogatott csatárral erősített a jégkorong Erste Ligában érdekelt DVTK Jegesmedvék csapata.
Miután a héten magánéleti okból távozott a gárda legponterősebb játékosa, a kanadai Colin Doyle, a miskolciak csütörtökön bejelentették a 26 éves Mirko Djumics érkezését. A légiós a jelenlegi szezont a Dunaújvárosi Acélbikáknál kezdte, ahol tíz mérkőzésen két gólt lőtt és két gólpasszt adott. Legutóbb október 18-án játszott Erste Liga-mérkőzést, az elmúlt mintegy másfél hónapban nem lépett jégre bajnoki összecsapáson.
A támadó a budapesti MAC csapataiban nevelkedett, tapasztalatot szerzett az alpesi és a lengyel ligában, valamint 77 Erste Liga-meccsen 56 pontot gyűjtött. Djumics a hétvégi erdélyi túrára már a negyedik helyen álló csapattal utazik, és pénteken Csíkszeredában mutatkozik be új klubjában.
Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.20. 15:36
Ezek is érdekelhetik





