Kajak-kenu Eb: újabb magyar arany kenuban
Aranyérmes lett a Lakatos Zsanett, Takács Kincső alkotta női kenupáros a Brandenburgban zajló Európa-bajnokságon 500 m-en. Ez volt a magyarok hatodik aranyérme a 2014-es kontinensviadalon.
A mieink taktikusan versenyezve végeztek az első helyen, mert a táv nagyobb részében élen álló fehérorosz duó diktálta az iramot. A magyar páros higgadtan tapadt, majd 150 m-es hajrát nyitott, ami elég volt az élen a helycseréhez. A második helyre szoruló fehéroroszok próbáltak tempót emelni, de volt válaszunk, és visszavertük a támadásukat.
Bővebben itt olvashat a vasárnap kora délutáni döntőkről!
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Kajak-kenu Eb: Juhász és Kőhalmi is döntős 1000 méteren
Kajak-kenu
2026.06.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik






