Videó: „Most jó nekem” – Vajda Attila is gitárt ragadott
Vajda Attila olimpiai bajnok kenusunk megénekeltette a mártélyi tábor gyermekeit. A sportoló a közösségi oldalán tette közzé a felvételt, amelyen Ocho Macho Jó nekem című dalát adta elő gitárkísérettel. Nem Vajda az egyetlen, aki a nyáron megmutatta énektudását. A Budapest Honvéd kapusa, Kemenes Szabolcs társaival stúdióba vonult, hogy felénekelje a labdarúgó NB I-ben szereplő csapat új indulóját a népszerű rapperrel, Dynamickel.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02
Ezek is érdekelhetik






