Kajak-kenu: egy bronz a magyar termés Montemorban

MTI MTIMTI MTI
2016.06.05. 22:48
Bronzérmes lett a magyar női kajak négyes 500 méteren vasárnap a portugáliai Montemorban, az utolsó idei gyorsasági világkupaversenyen.

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség honlapjának beszámolója szerint a Szilágyi Anett, Katrinecz Rita, Malcsiner Eszter, Szabó Ágnes összetételű csapathajó az utánpótláskorú versenyzőkből álló magyar küldöttség harmadik dobogós helyezését érte el.

Szombaton Katrinecz Rita és Malcsiner Eszter 500 párosban, a Szilágyi Anett, Simán Fanni duó pedig 200 méteren szerzett bronzérmet.

Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!

Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Hiába pattant néha kifelé a labda, az éremtáblázat élén végeztünk a kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
2026.06.17. 13:59

Csikós Zsóka: Sohasem gondoltam volna, hogy hirtelen lesz egy ilyen évem

Kajak-kenu
2025.11.27. 11:08

Ifj. Foltán László: Az ICF sportágellenes döntést hozott

Kajak-kenu
2025.11.08. 11:40

Boros Adrián és Erdélyi Tamás vb-bronzérmes Győrben

Kajak-kenu
2025.09.07. 15:33

Magyar ezüst- és bronzérem női K–2-ben a győri maratoni vb-n

Kajak-kenu
2025.09.07. 12:55

Kiszli Vanda ezüst-, Sellyei Csanád bronzérmes a győri vb-n

Kajak-kenu
2025.09.06. 16:34

Bragato Giada aranyérmes a győri vb-n!

Kajak-kenu
2025.09.06. 12:50
Ezek is érdekelhetik