Kerékpár: felébredt a kómából a balesetet szenvedő brit versenyző

2009.10.13. 19:07
Címkék
Felébresztették a mesterséges kómából Jonathan Bellist, az egyik legtehetségesebbnek tartott brit országúti kerékpárost, akit még szeptember 19-én ért baleset Olaszországban.

A Saxo Bank 21 éves versenyzőjét egy firenzei kórházban ápolják. A szigetországi szövetség keddi közlése szerint a múlt hét végén ébresztették fel, de az állapota továbbra is súlyos.

Bellis – aki 2007-ben bronzérmes lett az U23-as vb-n, tavaly pedig az egész mezőny legfiatalabb tagja volt a pekingi olimpia országúti versenyében – csapata edzőtáborának központjához közel szenvedett balesetet a robogójával.

Bellis – aki 2007-ben bronzérmes lett az U23-as vb-n, tavaly pedig az egész mezőny legfiatalabb tagja volt a pekingi olimpia országúti versenyében – csapata edzőtáborának központjához közel szenvedett balesetet a robogójával.

Legfrissebb hírek

Kajak-kenu: a szövetségi kapitányok kijelölték a kanadai vk-ra utazó magyar csapatot

Kajak-kenu
4 perce

A kapura lövések és a gólok száma is növekszik az ivószünet után

Foci vb 2026
7 perce

Noah Lyles a budapesti atlétikai világdöntő legújabb arca

Atlétika
14 perce

Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos

Labdarúgó NB I
44 perce

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
52 perce

Klubot váltott a svájciak támadója

Foci vb 2026
1 órája

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré

Képes Sport
1 órája

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik