Profi kerékpárosunk, Szeghalmi Bálint a hétvégén versenyez először új csapatában, az olasz Lampréban.
A magyar bringás – aki október végén igazolt a sportági sztárok sorát felvonultató klubhoz – a háromnapos Giro della Provincia Reggio Calabria elnevezésű versenyen áll majd rajthoz.
Legfrissebb hírek

Gólszerző testvérpár
Foci vb 2026
21 perce
Ezek is érdekelhetik






