Noha az elődöntő szombati visszavágóján kikapott a norvég Larvik otthonában (26–27), az északi párosból a dán Viborg jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe.
A címvédő Viborg az első mérkőzésen aratott hatgólos győzelemnek (27–21) köszönhette a továbbjutást. A dánok 1997 óta ötödször döntősök, ebben az időszakban kétszer (2006, 2009) lettek a kontinens legjobbjai.
A másik ágon a Valcea vasárnap fogadja a Győrt, az első mérkőzés 25–25-ös eredményt hozott.
A döntő mérkőzéseit május második és harmadik hétvégéjén rendezik meg.
| ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ |
| Larvik (norvég)–Viborg (dán) 27–26 (10–13) |
| Továbbjutott: a Viborg, 53–48-cal |
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





