A Győri Audi ETO kézilabdacsapata rögzítette ellenfeleivel a női Bajnokok Ligája középdöntőinek időpontjait.
Február 5-én az orosz Volgográd otthonában kezd, majd 13-án a német Lipcsét fogadja, 19-én pedig a norvég Larviknál szerepel Konkoly Csaba együttese. A visszavágókat márciusban rendezik.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






