Herbert Gábor a Csurgóban folytatja

SIMON JÓZSEFSIMON JÓZSEF
2011.06.30. 16:26
null
Herbert elköszönt a Szegedtől (Fotó: Korponai Tamás)
Címkék
Megegyezett a Csurgói KK és Herbert Gábor, hogy a volt szegedi válogatott beállós két évig a dunántúli gárdát erősíti.

A Pick-Szegedet elhagyó Herbert Gábor menedzsere, Szörnyi Attila tájékoztatta a Nemzeti Sportot, hogy ügyfele kétéves megállapodást kötött a legutóbbi bajnokságban hatodik helyen záró Csurgói KK-val.

„Minden szempontból korrekt szerződést ajánlott új csapatom, amely fontos szerepet szán nekem a következő két évadban – mondta a Nemzeti Sportnak a 32 éves válogatott játékos. – A menedzseremmel úgy láttuk, a külföldi ajánlatok sem szakmailag, sem anyagilag nem voltak annyira kedvezőek, mint a Csurgóé, ezért örömmel csaptam Varga János elnök úr tenyerébe.”

A Csurgó elnöke hozzáfűzte, a klub még kettő vagy három játékossal szeretne erősíteni: nemzetközi szintű kapust és/vagy jobbkezes átlövőt, valamint irányítót keres az alapozást július 11-én Bakó Botond edzővel kezdő, s az ősztől jelentős bajnoki előrelépést remélő egyesület.

Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
30 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
36 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
47 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
57 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik