Görbicz Anita röviden értékelte a spanyolok elleni győzelmet a szerbiai kézilabda Európa-bajnokságon az utolsó csoportmeccsen. Az irányító szerint a védekezésünk és a kapusteljesítmény is fantasztikus volt, és hogy a spanyolok, bár jól támadnak, a védekezésük koránt sem kimagasló.
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50
Ezek is érdekelhetik






