A magyaroktól elszenvedett kilencgólos (32–23) vereséggel mutatkozott be a Spanyolországban zajló férfi kézilabda-világbajnokságon Egyiptom, amelynek szövetségi kapitánya nem vett részt a mérkőzés utáni, hivatalos sajtótájékoztatón.
Asszem Daud a lefújás után még arra panaszkodott, hogy nagyon fiatal a csapatuk, és a 2012 eleji Afrika-bajnokság óta nem is volt lehetőségük edzőtáborozni, így a játékosainak még össze kell szokniuk egymással.
Legfrissebb hírek

Vajon mi történt Mocsai kalapjával?
Népsport
2026.03.08. 08:47
Ezek is érdekelhetik






