Vírus megbetegedés miatt Császár Gábor nem lehetett tagja az Algéria ellen győztes magyar csapatnak a spanyolországi kézilabda-világbajnokságon. Az irányító az NSO Tv-nek adott gyors „helyzetjelentésében" elmondta, már picikét jobban érzi magát, de még nem tudni, hogy játszhat-e a lengyelek elleni hétfői nyolcaddöntőben.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






